Menu
Sati Business Dotaz dejte na web

Dotaz dejte na web

Víte, kde seženete nejlepší informace o jakémkoli problému?
Víte, že zkušenosti druhých mohou lehce nahradit ty Vaše chybějící?
Víte, že v diskuzním fóru najdete nejen odpovědi na Vaše dotazy, ale také inspiraci pro Vaše budoucí počínání?

Řešíte nyní situaci veřejných zakázek? Je jedno, zda jste poptávající, nebo ten, co zpracovává nabídku. Vždycky jste ten, který má co nabídnout, ale nevíte kde. Nevíte jak. Epoptávka zkušenosti je připravena Vám poradit a pomoci.
Vzneste dotaz ohledně Vašeho problému s veřejnou zakázkou jakéhokoliv typu na web. Zaveďte novou diskuzi o tom, v čem nemáte jasno. Uvidíte, jaké odpovědi a příspěvky prošpikované zkušenostmi Vám budou nápomocny.
Určitě neuděláte zbytečný krok.
Jak to všechno funguje ve skutečnosti, zjistíte sami na vlastní kůži.

Získáte vlastní zkušenosti

Výhodou epoptávky se zkušenostmi je, například získání těch vlastních. Ale také to, že můžete stavět své rozhodnutí už i na těch, o kterých jste se dočetl v odpovědích, v diskuzích.
Možná právě Vaše téma je již dávno rozebíráno jinými účastníky diskuze.

Informace jsou dnes velmi ceněná devíza do světa obchodování. I když máte teoretické znalosti z různých školení, nebo seminářů, nikdy není nad praktické úkoly. Najednou hned v prvních krocích narazíte na problém, se kterým si vážně nevíte rady. A přitom stačí jen nepatrný krůček. A o něm se na epoptávce dozvíte téměř okamžitě.

A nemusí jít pouze o veřejné zakázky. Můžete si předávat zkušenosti, jako webdesigner. Můžete se dokonce i prostřednictvím epoptávky dostat do nového týmu. Pokud samozřejmě budete chtít.

Víte, možností, jak pracovat s informacemi, je vážně mnoho. Záleží na tom, jak si s nimi umíte poradit, jak je umíte vyhledat. A nakonec, jak s nimi dokážete naložit. Záleží na zkušenosti.