Menu
Sati Výrobky Filtrační kuličky

Filtrační kuličkyJejich velkou výhodu oproti tradičnímu filtračnímu písku, je hlavně to, že tento materiál je schopný zachytit až nečistoty o velikosti 1 mikrometr. Je to dle údajů konkrétního výrobce a také o tom, co si vyberete. Tyto kuličky, jsou skvělé v tom, že je nemusíte vůbec vyhazovat, ale stačí vyčistit pomocí speciálního čističe, který je k tomu určený. Vyberte si také čistič podle toho, kolik litrů chcete.  Jsme certifikovaným dodavatelem a opravdu dlouhodobě prověřeným dodavatelem, není pochyb o tom, že se na nás dá spolehnout.

květina

Dvanáct let zkušeností, které máme v této oblasti, se projevuje na kvalitě našich služeb a zkvalitnění všech výrobků a podobně. Naše zboží je skladem, nebudete tak dlouho čekat, než se dostane zboží do vašich rukou. Bílé kuličky mají vynikající vlastnosti, které oslovují mnohem více majitelů všech bazénu, jak zahradních, tak i interiérových. Jsou to takové malé bílé kuličky, které mají průměr 60 nebo 50 mm a jsou vyrobené z prolamovaných a hustě proplétaný vlakem z polyethylenu.

Tento materiál se vyznačuje odolností po mechanické stránce, je odolný proti oděru, dodrží stálost svého tvaru, nikdy se nepomačká a díky povrchu kuličky, zvládne skvěle zachytit všechny nečistoty, které se nerozpustí ve vodě. Normální bazénové filtrace, jako je písková, tyhle nečistoty nemají šanci zachytit. Tento materiál zajistí, že se zachytí a neprojdou do vody zpátky. Zkuste sami filtrační kuličky a poznejte jejich všechny skryté výhody, které nabízejí.

filtrace

Neomezená životnost

Jakmile si je jednou koupíte, tak se nestane, že byste si museli kupovat další balení, jak je tomu třeba s bazénovou solí nebo s pískem do filtrace, tohle je naprosto skvělé řešení a ekonomické. Zaplatíte jednu sumu a pak už nebudete muset do toho investovat, maximálně za čistič. Čištění je také snadné. Stačí je vyprat v pračce pomocí čističe a nic jiného nebudete muset řešit.