Menu
Sati Výrobky Jeden lék a mnoho lidských neduhů

Jeden lék a mnoho lidských neduhů
V naší zemi je stále zakázáno pěstovat konopí a dokonce, i když je mnoho návrhů pro jeho legalizaci pěstování, alespoň pro osobní potřebu, prozatím nikdo k tomuto odvážnému kroku nedal zelenou. Snad a možná jednou zvítězí zdravý rozum a zvítězí nad nesmyslnými zákony. Přece jenom vědecké poznání v konopné léčbě nabírá skutečně bleskových rychlostí, že v některých zemích je již normálně legální. Prokazatelně působí velmi příznivě snad na každou bolest v těle a pomáhá jak dospělým jedincům, tak dětem i zvířatům. Otázkou je, co stojí za tím, že vláda nechce zlegalizovat tento zákon? Můžeme se pouze domnívat, že za tím může stát jak ekonomická stránka, tak spoustu dalších mýtů, které postupně v průběhu minulosti vznikalo.

listy marihuany

Co na to říká internet?

V současnosti se dá na internetu dohledat snad i tisíce semenných bank, které se zaměřují na šlechtění konopí a následně na produkci semen. Pak se setkáváme s desítky odlišných kultivarů. Určitě se vyplatí si vybrat takovou společnost, která bude prodávat produkty pouze z ověřených a legálních míst, pak lze snadno vše zjistit o daných semenech a jejich pěstování, chuti a také vůni a růstu. Delicious Seeds patří se svým výběrem mezi skutečně ověřené produkty, které stojí za zmínku.

tráva

Člověk nemusí být vyučený zahradník, jelikož semena nepotřebují žádnou náročnější práci. Tyto rostlinky jsou naprosto legální, protože jsou již vyšlechtěnou odrůdou bez psychoaktivního THC. Můžeme pěstovat až 5 rostlin, což není trestní čin, ale pouhý přestupek. Jenomže i tak by nás nejspíš tučná pokuta neminula. Trestného činu bychom se dopustili v okamžiku sklizně a sušení květů, která by obsahovala léčivé THC.

Tady může pomoci lékař

Pokud skutečně potřebujeme pro svoje onemocnění úlevu, tak v tomto případě se musíme obrátit na lékařskou pomoc. Je pravdou, že mnozí se stále zdráhají konopí předepsat, ale pak není od věci si nalézt takové lékaře, kteří jsou skutečně lidští a tuto léčbu jen podpoří. Vždyť si ji plně hradí každý občan sám a není to zrovna malá částka.