Menu
Sati Výrobky Jeden lék a mnoho lidských neduhů

Jeden lék a mnoho lidských neduhů.

V naší zemi je stále zakázáno pěstovat konopí a dokonce, i když je mnoho návrhů pro jeho legalizaci pěstování, alespoň pro osobní potřebu, prozatím nikdo k tomuto odvážnému kroku nedal zelenou. Snad a možná jednou zvítězí zdravý rozum a zvítězí nad nesmyslnými zákony. Přece jenom vědecké poznání v konopné léčbě nabírá skutečně bleskových rychlostí, že v některých zemích je již normálně legální. Prokazatelně působí velmi příznivě snad na každou bolest v těle a pomáhá jak dospělým jedincům, tak dětem i zvířatům. Otázkou je, co stojí za tím, že vláda nechce zlegalizovat tento zákon? Můžeme se pouze domnívat, že za tím může stát jak ekonomická stránka, tak spoustu dalších mýtů, které postupně v průběhu minulosti vznikalo.

listy marihuany

Co na to říká internet?

V současnosti se dá na internetu dohledat snad i tisíce semenných bank, které se zaměřují na šlechtění konopí a následně na produkci semen. Pak se setkáváme s desítky odlišných kultivarů. Určitě se vyplatí si vybrat takovou společnost, která bude prodávat produkty pouze z ověřených a legálních míst, pak lze snadno vše zjistit o daných semenech a jejich pěstování, chuti a také vůni a růstu. Delicious Seeds patří se svým výběrem mezi skutečně ověřené produkty, které stojí za zmínku.

tráva

.

Člověk nemusí být vyučený zahradník, jelikož semena nepotřebují žádnou náročnější práci. Tyto rostlinky jsou naprosto legální, protože jsou již vyšlechtěnou odrůdou bez psychoaktivního THC. Můžeme pěstovat až 5 rostlin, což není trestní čin, ale pouhý přestupek. Jenomže i tak by nás nejspíš tučná pokuta neminula. Trestného činu bychom se dopustili v okamžiku sklizně a sušení květů, která by obsahovala léčivé THC.

Tady může pomoci lékař

Pokud skutečně potřebujeme pro svoje onemocnění úlevu, tak v tomto případě se musíme obrátit na lékařskou pomoc. Je pravdou, že mnozí se stále zdráhají konopí předepsat, ale pak není od věci si nalézt takové lékaře, kteří jsou skutečně lidští a tuto léčbu jen podpoří. Vždyť si ji plně hradí každý občan sám a není to zrovna malá částka.

Jeden lék a mnoho lidských neduhů
4.2 (83.2%)25
.